KARAOKE I MASKENBAL

Utorak, 5. ožujka 2019. bilo je jako zabavno u našoj školi. Priredbu je otvorila dramska družina s novim igrokazom, a program su vodile Ivana i Elvira. Na natjecanju u karaokama sudjelovalo je šesnaestoro učenika, a žiri je imao vrlo zahtjevan zadatak od mnoštva dobrih pjevača izabrati najboljeg. Ove godine je pobijedio učenik Ivan P.  Zasladili smo se krafnama, koje su nam pripremili naši učenici u kuharskom praktikumu, a nakon toga smo svi zajedno zaplesali pod maskama. Hvala svim profesorima i učenicima koji su se maskirali!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 5. 3. 2019.