DRŽAVNO PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA

Od 20. do 22. ožujka 2019. učenici naše škole sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske za osobe s intelektualnim teškoćama za školsku godinu 2018/19. koje se održalo u Poreču. Na ovom velikom natjecanju sudjelovale su 62 ekipe, 387 natjecatelja u četiri sporta.

Našu školu su predstavljali: Marina M., Kristijan Ć., Marko K., Maja V., Dominik G., Martin Š., Matija M., i Arijan J. Svi su postigli zapažene rezultate, a posebno su se istaknuli  Matija M., koji je osvojio drugo mjesto u trčanju na 400 metara i treće mjesto u skoku u dalj te Marina M. koja je osvojila dvije zlatne medalje u plivanju (leđno i kraul). Čestitamo!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 22. 3. 2019.