EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

u nedjelju, 28. travnja 2019. u 16 sati poslušajte na Radio Mariji emisiju „Škola za život“ iz ciklusa emisija „Nadom nošeni“. U njoj će biti riječi o sudjelovanju naših učenika na natjecanju pomoćnih kuhara i slastičara u Bjelovaru, o sportskim uspjesima. Bit će riječi o uvijek aktivnoj učeničkoj zadruzi DAR-MAR, o humanitarnoj akcija koja nosi naziv „Pet kuna za četiri sestre“. Spomenut ćemo putovanje pet naših profesora i jedanaest učenika u Francusku u blizinu Toulouseu-a.

Najveći dio emisije bit će posvećen državnom natjecanju za pomoćne cvjećare i smotri radova učenika s teškoćama.

U emisiji sudjeluju: mr. sc. Đana Baftiri, ravnateljica škole, prof. Sanja Prah, voditeljica učeničke zadruge „DAR –MAR“, prof. Marija Tomašević, prof. Tea Martinić, prof. Dijana Matić, dipl. ing. agr., Antonio... Voditelj je vjeroučitelj Vinko Jelušić.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 27. 4. 2019.