PRVENSTVO HRVATSKE U MALOM NOGOMETU 2019.

Dana, 29.05.2019. godine u Zaprešiću je održano Prvenstvo Hrvatske u malom nogometu pod pokroviteljstvom Specijalne olimpijade Hrvatske. Na taj način Specijalna olimpijada Hrvatske već tradicionalno obilježava i Europski nogometni tjedan koji se obilježava na sportskim terenima diljem Europe. Na natjecanju je nastupila i ekipa naše škole te je igrajući u najjačoj jakosnoj skupini nakon dvije izuzetno zanimljive i izjednačene utakmice osvojila drugo mjesto. Čestitke organizatoru i svim učesnicima turnira na lijepom sportskom druženju.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 29. 5. 2019.