PREDSTAVLJANJE PROJEKTA "SELSKA U POKRETU"

24. listopada 2019. učenici naše škole prisustvovali su predstavljanju projekta „Selska u pokretu“ , koje se održalo u Elektrostrojarskoj obrtničkoj školi.

To je projekt kojim će Elektrostrojarska obrtnička škola realizirati novi turistički proizvod  da bi se strukovna zanimanja povezivala s pozitivnim učincima zaštite okoliša kojim će strukovna zanimanja povezati pozitivnim učincima u zaštiti okoliša, povezati javni i civilni sektor. Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje i Drvodjeljska škola partneri su u ovom projektu. Projekt je osmišljen na način da se nabavi   vozilo oldtimer Volkswagen T3, te  da mentor i učenici izvrše potrebne popravke, oslikaju  ga, urede te tako opremljeno vozilo pretvore  u - štand na kotačima, gdje bi se prodavali proizvodi  strukovnih škola.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 24. 10. 2019.