TEČAJ PRVE POMOĆI 2019.

U terminu od 4 - 6. studenog 2019. godine u Novom Vinodolskom je održan napredni tečaj u pružanju prve pomoći na kojem su uz 11 srednjih škola grada Zagreba sudjelovali i učenici naše škole. U tri dana boravka u vili Rustici u Novom Vinodolskom, pokušali su usvojiti što više teoretskih i praktičnih znanja iz pružanja prve pomoći koje će po povratku imati prilike pokazati na natjecanju u pružanju prve pomoći koje će se održati u Zagrebu tijekom ožujka 2020. godine.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 6. 11. 2019.