KARAOKE

I ove godine organiziramo karaoke!
Učenici su se prijavljivali tijekom listopada i studenog te je prikupljeno čak 23 prijave. Nažalost, zbog bolesti neki od natjecatelja nisu uspjeli doći i otpjevati pjesmu, ali će imati prilike nagodinu. Do sada su održana dva polufinalna natjecanja na kojima smo odabrali 10 finalista, po 5 finalista iz svakog turnusa.
Učenici koji su se natjecali su: ANTE MARIĆ, ANA TRAJKOVSKI, ALEKSANDRA MEHTIG, BARBARA SALAJ, ANAMARIJA HEGOL, ADRIANA ŽERIĆ, ALMA ŠEČIĆ, PAŠANA ŠEČIĆ, ANA PETROVIĆ, TENA ŠPREM, DAVID SMOLIĆ, IVAN VUKOVIĆ, IVAN PAVLINIĆ, ANTONIO HRVAT, MONIKA LIPOVAC, MARTIN GREGURIĆ, PETRA ŠUMONJA I MATIJA PUTAR. Voditelji su bili Alma i Pašana Šečić te ELVIS MIRENIĆ. U tijeku je organizacija finalnog natjecanja, o kojem ćemo vas na vrijeme obavijestiti, a do tada, pogledajte galeriju fotografija i pokušajte zamisliti kako je bilo zabavno i kako će tek zabavno biti!

Maja Postoglu, prof.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 13. 2. 2013.