Ukupno: 192803

ŠKOLSKO NATJECANJE ZA POMOĆNE CVJEĆARE

6. prosinca 2019. u našoj školi po drugi put se održalo Školsko natjecanje za pomoćne cvjećare na kojem je  sudjelovalo  deset učenika 2. i 3. razreda. Učenici su radili u paru.

Prvo mjesto osvojile su učenice trećih razreda: Gabrijela F. i Nikolina P. Drugo mjesto osvojile su: Antonija I. i Manuela M. također učenice trećih razreda, treće mjesto osvojile su: Renata K. i Helena Š. te Maria G. i Silvana N., četvrto mjesto osvojile su: Nika B. i Natalija Č. Učenice koje su osvojile prvo mjesto direktno su se plasirale na Državno natjecanje WorldSkils koje se ove godine održava od 12.-14. svibnja. Čestitke pobjednicama i puno uspjeha i sreće u daljnjem natjecanju.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 10. 12. 2019.