Ukupno: 192803

POSJET VRTNOM CENTRU KAKTUSI BEŠLIĆ

Na poziv Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu naši učenici imali su priliku sudjelovati u terenskoj nastavi zajedno sa studentima i profesorima zavoda za Ukrasno bilje.

Terenska nastava je bila posjet vrtnom centru Kaktusi Bešlić koji se bave uzgojem kaktusa i sukulenata 28. siječnja 2020. godine. Učenici su imali priliku vidjeti proizvodnju, mnoge vrste kaktusa i sukulenata, a po vlastitoj želji mogli su kupiti neki od proizvoda. Bili su oduševljeni posjetom i puni novih ideja za našu stručnu praksu.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 28. 1. 2020.