Ukupno: 192803

KARAOKE I MAŠKARE

Utorak, 25. veljače 2020. bilo je jako zabavno u našoj školi jer se održalo natjecanje u karaokama i maškare. Program je vodila učenica Katarina. Na natjecanju u karaokama sudjelovalo je jedanaestoro učenika, a žiri je imao vrlo zahtjevan zadatak od mnoštva dobrih pjevača izabrati najboljeg. Ove godine je pobijedio je duet Branka Š. i Domagoja B.  Gost ovogodišnjih karaoka bio je naš bivši učenik Tihomir Smodila, koji nam je otpjevao jednu svoju autorsku pjesmu. Na kraju smo se zasladili  krafnama i fritulama.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 25. 2. 2020.