EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

u četvrtak, 14. svibnja 2020.  u 9 sati poslušajte Radio Mariju i prigodnu emisiju povodom Dana škole i 60. godišnjice rada naše ustanove. Budući da se radi o svečanoj emisiji bit će u njoj jako puno sadržaja.

U studiju će biti naša ravnateljica, mr.sc. Đana Baftiri, gospođa Silvia Vladić Vrban iz tvrtke MEDIA TALENTI i Domagoj u ime učenika.

Na daljinu će nam se pridružiti Željka Vidović, naša knjižničarka; Jadranka Bižić, naša logopedinja, Marija Fridl Grosicki, glazbena terapeutkinja, Katarina, Josip, Tamara Štimac, naša pedagoginja s Vašim čestitkama.

Bit će mogućnost da nam se telefonski u živo javi i svatko od vas tko u tom trenutku bude slušao emisiju i imao potrebu i sam nešto reći.

Za vas vodi i emisiju priprema vjeroučitelj Vinko Jelušić.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 13. 5. 2020.