ODLAZAK GOSPODINA STJEPANA PUHA U MIROVINU

29. lipnja 2020. ispratili smo našeg domara Stjepana Puha u zasluženu mirovinu. Gospodin Stjepan je poznat po tome kako je sve poslove odrađivao brzo, marljivo i s osmijehom na licu. Uvijek je iskazivao veliko razumijevanje, strpljivost i toplinu za naše učenike i bio na usluzi svim djelatnicima. Zahvaljujemo se gospodinu Stjepanu na predanom radu sa željom da mu umirovljenički dani prođu u miru, zdravlju i osobnom zadovoljstvu.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 29. 6. 2020.