EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

u nedjelju, 25. listopada 2020. od 16.00 sati slušajte na Radio Mariji emisiju „Škola za život“ iz ciklusa emisija „Nadom nošeni“. U uvodnom dijelu razgovaramo s našom ravnateljicom, g. Đanom Baftiri o radovima u školi nakon potresa koji je dobro prodrmao i našu školsku zgradu. Ostatak emisije bit će cijeli posvećen projektu „Briga o gostu s invaliditetom“. U emisiji sudjeluju: mr. sc. Đana Baftiri, Maja Postoglu, Katarina Boršić, Marko Baković, Martin Frković i Toni Ganjto.

Za vas vodi i emisiju priprema vjeroučitelj Vinko Jelušić.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 23. 10. 2020.