ERASMUS DAYS 2020.

Svake godine u listopadu održavaju se međunarodni dani Erasmusa. Ove godine Erasmus Days održani su od 15.-17. listopada. I naša se škola uključila u obilježavanje, a u sklopu projekta SENART – Sky is the limit u kojem smo partner. Tako je 16. listopada održana aktivnost u sklopu u našoj školi. Tom prilikom, učenici RO3, zajedno sa svojim nastavnicama i asistentima sudjelovali su u online pozivu s partnerima SENART projekta. Pritom smo predstavili našu školu, a pogledali smo i partnerske škole te smo se barem u virtualnom okruženju malo družili.

Veselimo se budućim druženjima uživo.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 4. 11. 2020.