EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

u nedjelju, 27. prosinca 2020. od 16.00 sati poslušajte na Radio Mariji zadnju emisiju „Škola za život“ iz ciklusa emisija „Nadom nošeni“. Predstavit ćemo još dva projekta u kojima kao partner sudjeluje naša škola. Ravnateljica će napraviti kratki osvrt na prvo polugodište ove školske godine, a predstavit ćemo i nove djelatnike u školi. Zadnji prilog emisije bit će predstavljanje nekih događanja u našoj školi u proteklih mjesec dana. U emisiji sudjeluju: profesorica Marija Fridl Grosicki, profesorica Dinka Siječić, profesorica Lucija Conar, gospodin Igor Gender i naša ravnateljica mr.sc. Đana Baftiri.

Za vas vodi i emisiju priprema vjeroučitelj Vinko Jelušić.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 24. 12. 2020.