ZAVRŠNI RADOVI

Učenici završnog razreda 3.N, razrednice Olivere Čulo, koji se obrazuju za zanimanje pomoćni ličilac i soboslikar izrađivali su svoje završne radove u prostorima škole 8. - 10. travnja. Pokazali su što su naučili tijekom tri godine polaženja stručne prakse pri obrtnicima i poduzećima. Završni  radovi učenika obuhvaćali su pripremu za ličenje i ličenje stropa i zidova u hodniku na drugom katu škole, pripremu za lakiranje i lakiranje cijevi i radijatora te pripremu i ličenje drvenih paleta od kojih će naš domar gospodin Puh napraviti stol i police. Ideju za unikatni stol i police dala je naša kreativna profesorica Sanja Prah. Ponosni smo na učenike koji su pokazali svoje umijeće. Kako je to izgledalo,  pogledajte u galeriji slika.

Zahvaljujemo poduzeću JUB Trgovina i promet d.o.o. Zagreb na donaciji ličilačkog materijala za izradu završnih radova.

Petra Međimorec Grgurić, prof.

objavio: Željka Vidović   datum: 15. 4. 2013.