ZAVRŠNI RADOVI

Učenici Josip Vrdelja,3.L i Kristijan Vrdelja, 3.L izrađivali su svoj završni rad u prostorima škole. U razredu na 2. katu u kojem su proveli većinu svog trogodišnjeg školovanja, pokazali su naučeno sa stručne prakse: pobrusili su, pokitali i polakirali parkete te postavili nove letvice. Pod u razredu dobio je sasvim novi izgled, a rezultatom su svi izuzetno zadovoljni. Zahvaljujemo Martini Mijatović, dipl. ing., što nam je omogućila nabavu laka po vrlo povoljnoj cijeni, što nam je znatno olakšalo izvođenje radova. Posebnu zahvalu upućujemo poduzeću Lovrenović d.o.o., Loparska 22, Zagreb na posudbi potrebnih alata i strojeva za izradu završnih radova, te majstoru Ivanu Lovrenoviću koji je cijelo vrijeme nadgledao tijek radova.

Gordana Vuletić, prof.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 30. 4. 2013.