NATJECANJE IZ MATEMATIKE

I ove godine održano je školsko natjecanje iz matematike. Dana 30. travnja 2013. godine, točno u podne okupilo se 38 natjecatelja koji su se hrabro uhvatili u koštac sa zadacima i pokazali da matematika nije tako strašna. Natjecalo se 15 učenika  prvih razreda i 23 učenika drugih razreda, a kako su maturanti u ovo vrijeme zauzeti drugim brigama (polaganje mature i još štošta drugo), za natjecanje nije bilo dovoljno kandidata.

REZULTATI NATJECANJA

Učenici I. razreda - 1. mjesto Petar Moguljak, I.g;  2. mjesto Marija Kliček, I.k;                    3. mjesto Klaudija Strahija, I.h

Učenici II. razreda - 1. mjesto Irena Popovska, II.e; 2. mjesto Kristina Grilec, II.b;                   3. mjesto Tanja Žabić, II.d

Svima koji su se natjecali i marljivo se pripremali, čestitamo jer  lijepo je pobijediti, ali je jednako lijepo i važno  sudjelovati. Još jednom, čestitamo svim natjecateljima jer su pokazali da su hrabri, marljivi i ustrajni, a pobjednicima posebne pohvale!

objavio: Gordana Krajačić   datum: 3. 5. 2013.