USPJEŠAN DAN OTVORENIH VRATA

Dan otvorenih vrata škole održao se u srijedu, 8.svibnja 2013. Roditelji budućih učenika, stručni suradnici i nastavnici osnovnih škola te ostali uzvanici uživali su u priredbi i razgledavanju prostorija škole. Imali su priliku detaljnije pogledati kako i što se radi na nastavi, sve o izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima i projektima škole.

Zahvaljujemo se svima koji su se odazvali pozivu: Jelena Pavičić Vukičević, zamjenica gradonačelnika, Darko Tot, viši savjetnik iz AZOO, Lidija Pongrac-Vincelj, viša savjetnica iz Gradskog ureda za kulturu, obrazovanje i sport, Mira Pekeč-Knežević, zamjenica pravobraniteljice za osobe s invaliditetom i predstavnici brojnih stručnih udruga, državnih institucija s kojima škola surađuje (Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, Centri za socijalnu skrb, Hrvatski zavodi za zapošljavanje, predstavnici udruga, osnovnih i srednjih škola, učeničkih domova).

Posebno se zahvaljujemo zaposlenicima škole koji su ljubavlju i trudom pomogli u organizaciji kako bi naš prvi Dan otvorenih vrata bio uspješan!

objavio: Željka Vidović   datum: 9. 5. 2013.