RADNO OSPOSOBLJAVANJE U POSJETI SUNČEVOM SJAJU

Polaznici radnog osposobljavanja u pratnji profesora Dragana Bubice, profesorice Margite Sabolić, te profesorice Maje Trakoštanec-Prđun posjetili su 15. svibnja 2013. Sunčev sjaj, dnevni centar za rahabilitaciju i radne aktivnosti.

Ideja da se posjeti Sunčev sjaj postoji od vremena kad su neki naši polaznici radnog osposobljavanja (Igor, Danijel, Anđelko i Bruno) svoje vrijeme počeli korisno provoditi u ovoj ustanovi. Prilikom posjeta domaćini su nam ljubazno pokazali svoje prostorije. Najviše nas se dojmio  prostor za vježbanje s raznim spravama za jačanje tijela. Najljepše nam je bilo pak u prostranom dnevnom boravku, gdje smo uz mali domjenak i sok s radošću zapjevali zajedno s domaćinima. Dogovorili smo se da polaznici Sunčeva sjaja uzvrate posjet našoj školi.

Dragan Bubica, prof.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 18. 5. 2013.