3. DRŽAVNI SUSRET MATP-A

29. svibnja 2013. u Dvorani mladosti u Rijeci održan je 3. Državni susret MATP-a (motor activity training program), program Specijalne olimpijade na kojem su sudjelovali naši učenici: Ana Petrović, 3.K, Tijana Blažević, 1.K, Mario Kamenščak 3.A, Ivan Banjedvorec, 1.K i Gabrijel Grgečić, 1.K.  Natjecali su se u sportskom poligonu s elementima sportova kroz koje su prezentirali vještine ruku, nogu te vještine kretanja. Kući su se vratili sa zlatnim medaljama na kojima im čestitamo!

Na natjecanju je sudjelovalo preko 300 natjecatelja iz cijele Hrvatske, Slovenije, te Bosne i Hercegovine. Posebnost programa je druženje djece s Humanim zvijezdama Hrvatske, te humanitarna revijalna nogometna utakmica slavnih predvođenih Zvonimirom Bobanom i veterana NK Rijeke. Organizator ove manifestacije je Centar za rehabilitaciju Fortica – Kraljevica.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 3. 6. 2013.