"I TO SMO MI"

Dragi učenici,

svatko od vas ima neki hobi, neki talent ili nešto što voli raditi u slobodno vrijeme. Pitate se kakve veze to ima sa školom? Klikni na "opširinije" i pročitaj! smiley

Neki od vas pišu pjesme, neki slikaju, modeliraju u drvetu, neki vole fotografiju, neki su članovi DVD-a, neki se bave folklorom ili nekim drugim plesom. Neki vole čitati, neki glumiti, neki pjevati, a neki sviraju neki instrument.

Neki od vas pomažu drugima, vole kuhati, uzgajaju cvijeće, brinu o napuštenim životinjama…

Javite se svojim razrednicima i upoznajte sve sa svojim talentima, hobijima, dobrim djelima ili onime što volite.

Sve učenike koji to žele, predstavit ćemo preko panoa „I to smo mi!“ koji se nalazi u prizemlju škole.

Tim za PUP

objavio: Željka Vidović   datum: 20. 11. 2013.