1. LJETNE IGRE SPECIJALNE OLIMPIJADE HRVATSKE

Učenici naše škole sudjelovali su na 1. ljetnim igrama Specijalne olimpijade Hrvatske, koje su održane od 16-18. svibnja 2014. u Zagrebu na tri lokacije: Stadion Mladost, Jarunska ulica 5 - atletika, CZOIO Vinko Bek, Kušlanova 59 - kuglanje i na Kineziološkom fakultetu, Horvaćanski zavoj 15 - pikado. Na igrama je sudjelovalo 5 natjecatelja iz našeg Centra i 3 partnera.

Čestitamo našim natjecateljima na odličnim rezultatima!

U vrlo jakoj kunkurenciji naši učenici su postigli slijedeće rezultate:

2 zlatne medalje u pikadu u pojedinačnoj konkurenciji Ivan Repić i Marko Sever, združeni pikado: Marko Sever i Dora Prah - partner srebrna medalja, Ivan Repić i Katarina Tuđen-partner brončana medalja, kuglanje pojedinačni poredak Tomislav Pintar brončana medalja, združeno kuglanje Tomislav Pintar i Dorotea Lukačević - partner 4.mjesto, atletika 2 zlatne medalje za skok u dalj sa zaletom Kristijan Čižmek i Dubravko Blagec, 100 metara Kristijan Čižmek srebro i Dubravko Blagec 5. mjesto. Čestitamo natjecateljima i partnerima. Pozdrav Josipi Valjak koju su nažalost spriječile u nastupu zdravstvene poteškoće.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 18. 5. 2014.