TURNIR U FLOORBALLU

Dana, 01. srpnja 2014. godine u Zaprešiću odigran je 1. Memorijalni turnir "Joseph Rukavina" u floorballu, sportu koji će ubuduće biti dio zimskog programa Specijalne olimpijade Hrvatske.
Za nas je taj turnir bio značajan i zbog činjenice da smo po prvi puta nastupili na turniru iz navedenog sporta, te odmah postigli zapažen uspjeh. Ekipa našeg Centra u sastavu: Luka Rajković II M, Valentino Brezovečki II L, Luka Šešlek II D , Kristijan Čižmek I M, Mario Kišak I L, te  Tomislav Pintar II E, u konkurenciji Prekrižja i Veliko srce 2- Koprivnica premoćno je osvojila 1. mjesto i na taj način dobila dodatni motiv i volju za treniranjem i daljnjim nastupima u ovom zanimljivom sportu.
                                                                       Davor Lukačević, prof.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 1. 7. 2014.