PRVENSTVO HRVATSKE U FLOORBALLU

Dana, 09. listopada 2014. godine s početkom u 10.00 sati, održano je 1. Prvenstvo Hrvatske u floorballu. Prvenstvo je odigrano u organizaciji Centra za odgoj i obrazovanje Prekrižje i Udruge UZIPOP, a igralo se u dvorani in-line hokej kluba Kune na Zagrebačkom Velesajmu. Ekipa naše škole igrala je u najjačoj jakosnoj skupini i u konkurenciji Doma za djecu i mladež Tuškanac i Udruge UZIPOP, nakon uzbudljivih i neizvjesnih utakmica zauzela treće mjesto. Čestitke pobjednicima turnira i organizatorima na dobro organiziranom natjecanju, te sportski pozdrav svim učesnicima Prvenstva do nekog idućeg sportskog druženja.

Davor Lukačević, prof.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 9. 10. 2014.