ZAJEDNIČKA AKCIJA

P O Z I V

UČENICIMA, RODITELJIMA, SVIM PRIJATELJIMA ŠKOLE!!!!!!

Učenici naše škole pozvani su na Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za intelektualne teškoće koje će se održati 3.12.2014. u Koprivnici.

Uvijek rado sudjelujemo na ovakvim natjecanjima jer to našim učenicima pruža veliko zadovoljstvo i priliku da se osim na obrazovnom dokažu i na sportskom planu.

Kako bi učenicima i ove godine omogućili sudjelovanje na natjecanju odlučili smo novce za prijevoz i jednodnevni boravak osigurati PRIKUPLJANJEM PLASTIČNIH BOCA.

Stoga pozivamo sve učenike, roditelje, susjede, rodbinu, prijatelje škole da nam pomognu u provedbi akcije kako bi zajednički prikupili sredstva i omogućili učenicima odlazak na prvenstvo.

Plastične boce u školu možete donijeti svaki dan u vremenu od 8.00 do 19.00 sati od danas do  1.12.2014.

Zahvaljujemo svima !!!

O rezultatima naših učenika svakako ćemo vas obavijestiti !!!!!

objavio: Željka Vidović   datum: 7. 11. 2014.