Ispis statistike od 22. 9. 2015.

Ukupno: 367646
Ovaj mjesec: 261

DRŽAVNO PRVENSTVO - POREČ 2015.

Kao i niz godina do sada, Hrvatski školski športski savez bio je organizator Državnog prvenstva na kojem su se od 3.svibnja - 5.svibnja 2015. godine u Poreču, takmičili i učenici našeg srednjoškolskog Centra. Odmah treba naglasiti da je ovo za nas rezultatski bilo najuspješnije Državno prvenstvo do sada. Osvojene su srebrna i brončana medalja u atletici, dok smo u stolnom tenisu osvojili zlatnu i brončanu medalju u muškoj, te srebrnu medalju u ženskoj konkurenciji. Čestitke svim natjecateljima na uzornom vladanju i odličnim sportskim rezultatima.

U atletici je Melita Golub, učenica I. D razreda, osvojila dvije medalje. Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojila je u disciplini bacanja kugle od 3 kg, dok je u utrci na 300 m zauzela treće mjesto, osvojivši na taj način brončanu medalju. Izuzetno uspješni bili smo u stolnom tenisu. Ivan Nikolić, učenik I. G razreda, osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju bez izgubljenog seta, dok je Mario Kišak, učenik II. M razreda, nakon nekoliko izuzetno zanimljivih mečeva osvojio treće mjesto i brončanu medalju. Da bi sve izgledalo još ljepše, pobrinula se Mihaela Kovačević, učenica I. H razreda, osvojivši u ženskoj konkurenciji drugo mjesto, te se time okitila srebrnom medaljom. Na ovaj način učenici su svojim sportskim rezultatima unaprijed čestitali Školi njezin 55. rođendan.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 5. 5. 2015.