Ispis statistike od 22. 9. 2015.

Ukupno: 367653
Ovaj mjesec: 268

55 GODINA ŠKOLE

Prošli tjedan u našoj školi bio je pun druženja, emocija i važnih događaja. Obilježili smo Dan otvorenih vrata, proslavili smo 55. rođendan naše škole i Dan sportskih susreta. Svečana proslava povodom 55.godišnjice škole bila je u četvrtak, 14.5.2015. u Gradskom kazalištu Trešnja. Učenici, profesori i gosti oduševili su okupljene divnom priredbom te su se poslije toga svi zajedno družili na prigodnom domjenku. Hvala našim gostima što su sudjelovali na našoj priredbi: Atomic Dance Factory, Škola za balet i ritmiku i Saša Ivaci, bariton u HNK Zagreb.

Spotski susreti su održani 15. svibnja 2015. Nogometna reprezentacija naše škole igrala je protiv Strojarske tehničke škole Frana Bošnjakovića i Sportske gimnazije. Prvo mjesto je osvojila Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića, drugo mjesto naša škola, a treće mjesto Sportska gimnazija. Za našu školu su igrali: Jurica Vukelić, Jakob Gudlek, Kemajl Rizvani, Kristijan Čižmek, Milan Varjačić, Ivan Pavlinić, Valentino Brezovečki i Ivan Vuković. Za najboljeg golmana turnira proglašen je Jurica Vukelić. Međi tri najbolja strijelca bili su Ivan Vuković i Milan Varjačić koji je ujedno proglašen i najboljim igračem turnira. Predstavnici GNK Dinamo uručili su dresove najboljim igračima.

8. Danijela Božanović

U stolnom tenisu učenici su se natjecali u dvije jakosne skupine. U prvoj jakosnoj skupini zlatnu medalju je osvojio Ivan Nikolić, srebrnu medalju je osvojio Karlo Studak, dok je Mario Kišak osvojio brončanu medalju.

U drugoj jakosnoj skupini prvi je bio Franjo Karamatić, drugi  Antonio Lovrić, dok je Antonio Jozić osvojio treće mjesto.

U ženskoj konkurenciji najuspješnija je bila Klaudija Strahija, druga je bila Mihaela Kovačević, a treća Asima Beriša.

Medalje nauspješnijim sportašima dijelili su naši gosti paraolimpijci Sandra Paović i Pavao Jozić.