Ovaj mjesec: 1985
Učenička zadruga "DAR-MAR"

IZLET ZADRUGARA U DALJ 2017.

26. travnja 2017. učenička zadruga „DAR-MAR“ posjetila je Srednju školu Dalj u kojoj se učenici obrazuju za ekonomska i poljoprivredna zanimanja. Njihova škola se ponosi zadrugom Dalya koja djeluje kroz 9 sekcija. Učenici i profesori su nam prezentirali rad škole, proveli nas kroz plastenik s jagodama i povrćem, pokazali nam školski voćnjak, nasade vinove loze i vinski podrum. Posjetili smo i rodnu kuću Milutina Milankovića, poznatog geofizičara, astronoma i građevinskog inženjera. Zahvaljujemo se domaćinima na gostoprimstvu i ugodnom druženju!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 27. 4. 2017.