Učenička zadruga "DAR-MAR"

SUDJELOVANJE U NACIONALNOJ AKCIJI „PODUZETNI ZA BOŽIĆ“

15. prosinca 2018.  smo sudjelovali na 8. nacionalnoj akciji „Poduzetni za Božić" koja se provodi u sklopu projekta „Mi poduzetnici".
Naglasak u projektu stavljen je na socijalno poduzetništvo, a cilj je suradnja na promicanju poduzetnosti i poduzetničkog duha, dobrovoljno ulaganje vremena, truda, znanja i vještina za dobrobit drugih te razvijanje svijesti o društveno odgovornom djelovanju.
Naša škola i učenička zadruga DAR-MAR su se uključili u ovu nacionalnu akciju kako bi kroz humanitarni rad prikupili sredstva za potrebite učenike.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 16. 12. 2018.