Letak i katalog proizvoda

LETAK O ZADRUZI              KATALOG PROIZVODA

Učenička zadruga "DAR-MAR"

PRODAJNA IZLOŽBA U ŽUPI SV. MARKA KRIŽEVČANA

Druge nedjelje došašća (4.12.2016.) održali smo prodajnu izložbu učeničkih radova u župi Sv. Marka Križevčanina. Zahvaljujemo svim župljanima na donacijama, susretljivosti i podršci našoj ustanovi, a posebno župniku Damiru Bačunu, koji nam je omogućio održavanje izložbe. Bilo nam je osobito zadovoljstvo promovirati humanitarnu akciju: „Jedan poklon za jedan osmijeh“ koju su potaknuli zaposlenici Škole, a vjernici u župi su za istu pokazali veliki interes. Radujemo se suradnji i dogodine uz veliko hvala svima!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 5. 12. 2016.