Ovaj mjesec: 1981
Letak i katalog proizvoda

LETAK O ZADRUZI              KATALOG PROIZVODA

Učenička zadruga "DAR-MAR"

PRODAJNA IZLOŽBA - FLORAART 2017.

11. i 12. svibnja 2017. naši učenici su sudjelovali na Floraartu, na jezeru Bundek, u organizaciji grada Zagreba. Svoj veliki doprinos dali su učenici prve godine, pomoćni cvjećari, koji praktičnu nastavu izvode na Agronomskom fakultetu. Podržali su ih učenici RO, OOS te ostali učenici i volonteri. Na cvjetnoj izložbi smo izlagali proizvode zadruge, radnog osposobljavanja, OOS, knjigovežnice i naravno pomoćnih cvjećara. Jako puno posjetitelja je podržalo rad naših učenika i pružilo na potporu za dalji rad.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 15. 5. 2017.