Letak i katalog proizvoda

LETAK O ZADRUZI              KATALOG PROIZVODA

Učenička zadruga "DAR-MAR"

UČENIČKA ZADRUGA "DAR-MAR"

Zadruga darovitih i marljivih osnovana je 2007.godine. U zadruzi djeluju tri sekcije: keramičarska sekcija, sekcija  za izradu ukrasnih i uporabnih predmeta, te sekcija za izradu predmeta od papira i kartona.

Članovi zadruge su sadašnji i bivši učenici škole, a voditelji sekcija nastavnici.

Izrađeni predmeti  se izlažu na prodajnim izložbama, a zarađenim novcem se kupuju materijali, te na kraju godine voditelji organiziraju izlet za učenike-zadrugare, kao nagradu za uloženi trud i rad.

Tradicionalno već u studenom i u prosincu se održavaju božićne  prodajne izložbe na kojima sudjeluju zadrugari sa svojim nastavnicima.

Već dugi niz godina surađujemo s DM-om, koji od nas naručuje božićne čestitke.

Povodom Valentinova imamo u našoj školi tombolu, a prodaju uskršnjih proizvoda organiziramo u City Centru i Mercatoru.

Svake godine sudjelujemo na Smotri učeničkih zadruga grada Zagreba, a uz Dan škole organiziramo prodajnu izložbu u prostorima naše škole.

Na kraju školske godine uključujemo se u  akciju povodom Svjetskog dana zaštite okoliša i Dana čistoće. Svake godine potražnja za proizvodima zadrugara raste i traži se proizvod više.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 9. 1. 2013.