Letak i katalog proizvoda

LETAK O ZADRUZI              KATALOG PROIZVODA

Učenička zadruga "DAR-MAR"

PRODAJA ZADRUGARSKIH PROIZVODA

18. ožujka 2013. polaznici radnog osposobljavanja u pratnji profesorice Blanke Beus i profesorice Margite Sabolić, te učenici koji izučavaju zanimanje pomoćnog knjigoveže  u pratnji radne instruktorice Anđelke Pavković imali su  prodajnu izložbu uskrsnih proizvoda  učeničke zadruge "DAR-MAR" u Gradskom uredu za obrazovanje, kulturu i sport u Ilici 25.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 20. 3. 2013.