Riječ ravnateljice

BOŽIĆNA ČESTITKA

Poštovani učenici, roditelji, zaposlenici i suradnici Škole,

naša škola je više od škole-mi učenicima vraćamo nadu i osmjeh! Ona je topli dom, mjesto predivnih susreta, sreće, pozitivnih i ohrabrujućih iskustava. Naša snaga je u zajedništvu, osmjehu i predivnim trenutcima koji nas svakodnevno ispunjavaju i potiču da budemo još bolji ljudi.

Tijekom ovog polugodišta  spoznala sam više nego ikada prije koliko smo mi zaposlenici ove škole sretne osobe. Na putu koji smo si zacrtali, svakoga dana susrećemo predivne ljude koji nam pomažu učiniti naše učenike sretnim osobama i vratiti vam osmjeh na lice. Time svi zajedno činimo jedan lanac dobrote koji se neprekidno širi i nadopunjava.

Pročitala sam jednu izreku koja govori o tome kako su pahulje snijega pojedinačno vrlo krhka stvorenja, ali mogu puno toga kada se drže zajedno. Stoga su nastavnici Škole uz pomoć dobrih ljudi i volontera pokrenuli humanitarnu akciju "Jedan poklon za jedan osmjeh".  Pokloni su učenicima uručeni na završnim priredbama povodom predstojećih blagdana. Ovim putem želim zahvaliti mnogim dobrim ljudima koji su nam pomogli u ostvarivanju humanitarne misije naše škole. Iskreno zahvaljujemo: tvrtci AKD, Caritasu zagrebačke nadbiskupije, volonterima 1. ekonomske škole u Zagrebu, Portalu dobrote (gospođama Sanji Bijondi i Petri Mikić), Župi Sv. Marka Križevčanina, tvrtci ADDE studio, CEKATE, tvrtci Ericsson Nikola Tesla, MZ Ciglenica, Gradskoj četvrti Trešnjevka-sjever, gospođi Mariji Biruš,  dr. Tamari Čačev te mnogim pojedincima koji su željeli ostati anonimni.

Na kraju još jedne kalendarske  godine, želim svima od srca zahvaliti na ugodnoj, podržavajućoj, kvalitetnoj i uzornoj profesionalnoj suradnji. Hvala svima na povjerenju koje ste nam ukazali.  Vjerujem i nadam se da ćemo jednako uspješno surađivati i u godini koja je pred nama.

Dragi učenici, i ovom prilikom vas želim podsjetiti da petarde, neumjerenost u jelu i piću i neprimjereno ponašanje nisu dio blagdanskog veselja.  Svima želim radosne božićne i novogodišnje blagdane da širite dobro i toplinu među ljudima te vas molim  da ovu poruku uputite vašim obiteljima.

Svima želim sretan Božić uz obilje zdravlja, sreće i osobnog i profesionalnog uspjeha u novoj godini.

Ravnateljica Škole:

mr.sc. Đana Baftiri, prof.

objavio: Željka Vidović   datum: 4. 1. 2018.