ZA RODITELJE

Dragi roditelji,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je Naglaske za roditelje kako bi se što kvalitetnije uključili u nastavu na daljinu na korist vašeg djeteta. Za sažetak kliknite OVDJE ili na sliku MZO.

Odgojno savjetovalište Centra za rehabilitaciju Edukacijsko rehabilitacijskog fakulteta objavilo je besplatno telefonsko savjetovanje i podršku roditeljima. Za brojeve telefona i vrijeme kada je moguće nazvati stručnjake za pojedina područja razvoja djeteta klknite OVDJE ili na sliku CZR-a.

objavio: Željka Vidović   datum: 6. 4. 2020.