Misija i vizija škole

MISIJA ŠKOLE:

razumijevanjem i potporom odgajati i obrazovati učenike za život u posebnoj srednjoj školi.

VIZIJA ŠKOLE:

• zalažemo se za školovanje djece u onim obrazovnim sredinama koje im pružaju maksimalne mogućnosti da se razvijaju i usavršavaju svoje emocionalne, socijalne i kognitivne vještine, znanja i navike i steknu kompetencije koje će im omogućiti kvalitetno uključivanje u društveni život i svijet rada.
  • želimo postati Centar potpore edukacijskoj inkluziji u kojem ćemo pružati potporu učenicima, roditeljima i nastavnicima  za uspješno školovanje učenika s teškoćama u inkluzivnim školama.